o značce Lazzzy

Lazzzy ® jsou nejen originální dupačky pro dospělé, ale především český výrobce oblečení pro vaše absolutní pohodlí ať už ležíte doma na gauči, nebo venku trápíte své tělo sportem. Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti výroby oblečení, můžeme zaručit opravdu kvalitní a originální zboží. Ve spolupráci s několika módními návrháři pro vás každoročně připravujeme větší  a větší nabídku z naší kolekce oblečení a doplňků a rosteme v opravdový originál! 
Značka Lazzzy ® si vydobylo za svojí existenci na českém trhu svojí pevnou pozici v kategorii domácího a lifestyle oblečení a troufáme si říct, že už udává i módní směr mladých lidi. Zahoď těsné kalhoty a zkus naše ultra pohodlné Lazzzy Jumpsuit, změní se ti pohled na svět!


Naše výrobky jsou vyráběny kompletně v České republice, a tak hrdě prodáváme ryze český výrobek se známkou "MADE IN CZECH"! Nekupujte Čínské napodobeniny s pochybnou kvalitou! Overaly Lazzzy jsou evropský patentovaný originál, který už se prodává v několika evropských zemích!  Be original, Be Lazzzy

 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops